Rõduklaasid

JOKKE-rõduklaasid lisavad rõdule ja terrassile aastaringi kasutamiseks mugavusi ning on selleks kerge, muretu ja soodne lahendus. Rõduklaasimine sobib kõikidele elamutele: korter- ja ridamajad, eramud ning suvilad.
JOKKE-rõduklaasid on põhjamaine innovaatiline toode, mis koosneb hoolikalt läbimõeldud üksikasjadest. Süsteem on töö- ja ilmastikukindel ning hooldevaba. Sisseavanevaid rõduklaase on lihtne ja turvaline pesta.
JOKKE-rõduklaasid annavad korterile lisaruumi sõltumata aastaajast. Nad kaitsevad ilmastiku ja tolmu eest nii sisustust kui ka ehituskonstruktsioone ja tõstavad seega korteri väärtust.
JOKKE-rõduklaasid taluvad hästi järske ilmastikumuutusi, tuult ja tormi.
JOKKE-rõduklaasid hoiavad hoonet kuivemana ning soojemana, pikendades hoone kasutusiga ja vähendades kulutusi küttele.
JOKKE-rõduklaasid summutavad häirivat välismüra.
JOKKE-rõduklaasid on patenteeritud ning on läbinud testid tuulekoormusele vastupidavusstandardi EN 12211 järgi, paneelide vastupidavus koormamisele standardi SFS 3304 järgi ja löögikindlus EN 12600 järgi.

MIKS VALIDA JUST JOKKE-rõduklaasid

KONSTRUKTSIOON
JOKKE-rõduklaasid on püstraamideta, tänu millele ei ole vaja rõduklaasimisel linnavalitsuse nõusolekut.
Klaasid liiguvad roostevabast terasest kuullaagritega rullikutel. Kuullaagrid tagavad vaikse ja eriti hea klaaselementide liikuvuse. Rõduklaase on lihtne avada tuulutusasendisse või täielikuks avamiseks lükata kõik klaasid külgedele kokku.
Klaasid kinnitatakse klaasiliistudele läbi puuritud avade roostevabade neetidega, klaasi kaitseb plastmuhv. Selline paigaldusviis tagab kliendile turvalise ja kvaliteetse rõduklaaside kasutuse. Sellist kinnitusmeetodit on kasutatud rõduklaasimises edukalt üle 20 aasta.

MATERJAL
JOKKE-rõduklaasid valmistatakse põhjamaiste tootjate kvaliteetsetest materjalidest. Rõduklaasimisel kasutatakse ainult kodumaiste tootjate karastatud klaasi. Karastatud klaas tagab parema vastupidavuse ja turvalisuse. Karastusprotsessil saavutatakse viiekordne tavalise klaasi tugevus. Klaasi optilised omadused jäävad karastamisel muutumatuks. Klaasi paksus valitakse vastavalt vajadusele (6, 8 või 10 mm paksune turvaklaas). Kuullaagritega rullikud on roostevabast terasest. Horisontaalsed raamid on valmistatud ekstrudeeritud alumiiniumist. Alumiinium on kerge ja hästi vastupidav korrosioonile. Terasega võrreldes saavutatakse alumiiniumit kasutades samad tugevusomadused poole väiksema kaaluga.
Rõduklaasidel kasutatavad plastosad on ilmastiku-ja UV- kindlast PVC-st.

PAIGALDUS
JOKKE-rõduklaside paigaldus toimub kiirest (2-3h). Kõik meie rõduklaaside paigaldajad on läbinud tootja poolse koolituse koos praktikaga, seega julgeme väita, et meie paigaldajad on parimad oma ala spetsialistid.