PVC aknad ja uksed

Akende valmistamiseks kasutame ainult parimat: maailma suurima aknaprofiilitootja, Saksa firma VEKA AG tippkvaliteediga A klassi PVC profiile, PILKINGTONI klaasidest pakette ja ROTO korrosioonikindlaid metallsuluseid. Kõik PVC profiilid on tugevdatud tsingitud metallarmatuuriga.

Kõikidel meie poolt pakutavatel akendel on kahe punkti turvasulused, mikrotuulutus (kald-pöördavatavatel akendel) ja 25% soojapidavam argoontäidisega klaaspakett standardvarustuses.

Akende valmistamiseks kasutame kahte profiilisüsteemi SL-70 ja Alphaline 90. Mõlema profiili puhul on tegu A klassi profiiliga, mis tänu oma stabiilsusele ja tugevusele võimaldavad toota nii standardseid kui ka ebastandardseid aknaid. Lisaks on klientidel võimalik klassikalisele valgele värvitoonile valida 36 erineva värvitooni vahel (värvikaardi leiate siit), samuti on võimalik katta profiil puitimitatsiooniga, mis annab akendele ehtsate puitakende välimuse, säilitades samas plastakendele omase kasutajasõbralikkuse. Värvivalikust parme ülevaate saamiseks tutvuge ka VEKA AG kodulehega www.veka.de

Miks valida SL-70
Veka SL-70 profiilisüsteem tähistab uut ajastut akende disainis ning on esmaseks alternatiiviks neile, kes eelistavad hoone fassaadi kujundamisel isikupäraseid ja huvitavaid lahendusi.

SL-70 profiilisüsteemi iseloomustab kvaliteetne konstruktsioon, mille 70 millimeetrine läbimõõt ja viiekambriline ehitus aitavad vähendada küttekulusid ja summutavad välismüra. Lisakambrid annavad profiilile juurde stabiilsust ja tugevust, tänu millele on suuremad võimalused ebastandartsete akende konstrueerimisel. Akna klaaspakett on vajadusel kergesti vahetatav.

Klaaspakettidele on võimalik peale kleepida vastavalt kliendi soovile iluliiste, mis teevad akna huvitavamaks ning annavad maja fassaadile kauni välimuse (kui ei ole takistusi fassaadi muutmisel).

Kõik meie aknad, mis on kaldpööratavad, sisaldavad lisaks ka mikrotuulutust ja turvasuluseid. Akendele on võimalik paigaldada lukustatavad käepidemed, kui selleks tekib vajadus. Kliendi huve arvestades on võimalik tellida ka erikuju aknaid ehk kliendi soovile vastavaid ebastandardseid aknaid.

Miks valida Alphaline 90
Alphaline aknad on elegantse disaini ja eriti hea soojapidavusega. Kui olete ehitamas uut või renoveerimas vana maja eesmärgiga edaspidi küttekuludelt kokku hoida, on need aknad just õige valik. Tehes täna otsuse Alphaline-akende kasuks, saate rahulolu aastakümneteks – järjest kallinevate energiahindade juures aitavad aknad Teil kulusid säästa.

6-kambriline ja 90 mm raamipaksusega aknasüsteem võimaldab koos kolmekordse klaaspaketiga saavutada akna U-väärtuseks 0,8 W/m2K. Raamiprofiilide kambritesse saab parema soojaisolatsiooni saavutamiseks paigaldada spetsiaalsed isoleerivad neopoortäidised. Pakume ka siin raamiprofiilide osas arvestatavat värvivalikut.

Alphaline akende klaaspaketid on reeglina kolmekordsed, kahe selektiivklaasi ja argoontäitega. Muljetavaldav on ka klaaspaketi võimalik paksus – 48 mm (erandina isegi 52 mm).

Avatavatel akendel on kolm vahetatavat põrktihendit, mis aitavad taas tõsta akna soojapidavust. Nähtavaid tihendeid on võimalik tellida nii musta kui hallina.

Lisaks tavalistele sulustele pakub Eesti Aknakeskus nendele akendele ka uudseid peithingedega aknasuluseid.

 

SULETUD

Aken, mis on avatav, on standardselt varustatud 1-punkti turvalisusega. Kui aken on avatud asendis, siis turvasulused ei ole aktiveeritud. Soovitame kodust lahkudes sulgeda aken täielikult.

MIKROTUULUTUS

Aken võimalik avada ~10mm, et tagada ruumis minimaalne õhuvahetus. Võib jätta järelvalveta. Mikrotuulutust on võimalik saada kõikidele pöörd-, kaldavatavatele akende osadele.

KALDAVATUD

Kaldavanemine. Aken avaneb tuulutamiseks 100-200mm olenevalt akna suurusest.

PÖÖRDAVAMINE

Pöördavanemine. Aken avaneb küljele. Vältida akna hooga avanemist ja järelvalveta jätmist, kuna tuuletõmbega võib akna ja pale kokkupõrge lõhkuda nii akna kui ka aknapale.